0
späť
 

diskuze k tématu: KMITAVÉ HUČENÍ OD PŘEDNÍ ČÁSTI VOZU - CHEVROLET EPICA 2.0 DIESEL

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
Dannykub
počet príspevkov2
dátum registrácie22.12.2017
Piatok 22.12.2017 11:32, KMITAVÉ HUČENÍ OD PŘEDNÍ ČÁSTI VOZU - CHEVROLET EPICA 2.0 DIESEL
Zdravím,

momentálně řeším problém na svém Chevroletu Epica 2.0 diesel - manuál. Jedná se o KMITAVÉ HUČENÍ VYŠŠÍHO TÓNU (jako by se něco točilo, ale kdo ví) ze přední části vozu. Když je auto studené, tak to hučí méně a čím víc se auto zahřívá, tím je to horší. Dělá to na všechny kvalty, ve všech otáčkách v každé rychlosti. Hučení reaguje i na plyn - někdy když jemně položím nohu na plyn, tak to zmizí a někdy se zas jen změní tón hučení. Po šlápnutí na spojku hučení skoro uplně zmizí, ale je furt trochu slyšet. Čím rychleji jedu, tím je to kmitavé hučení intenzivnější. A přijde mi, že to jde z levé části předku. Již jsem vyměnil ložisko kola a problém nevyřešen. Někdy to kmitavé hučení je na pár vteřin slyšet fakt hodně a pak se to zas ustálí do toho "normálu". Když šlápnu na spojku a pak ji pomalu pouštím tak postupně to hučení nastupuje, ale jak jsem už psal, je to i trochu slyšet po šlapnutí na spojku a i vyřazení rychlosti.

Díky za všechny rady
reagovať
sheogorath
počet príspevkov527
dátum registrácie27.05.2016
Piatok 22.12.2017 15:30, RE: .... .... .. ...
Nema to viskospojku na vetraku? Ze by to slo odtam? Nebo jedna z kladek remene prislusenstvi
reagovať
Dannykub
počet príspevkov2
dátum registrácie22.12.2017
Sobota 23.12.2017 09:57, ...
Co přesně je viskospojka?
Jinak.. včera jsem jel do Drážďan. Dělá to i třeba při 200km/h. A zdálo se mi, že nejvíce když motor zabírá do kopce například.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.