0
späť
 

diskuze k tématu: Chevrolet Cruze 2.0 VCDi AT - povedený sedan

kategórie zaradenia témy: americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.07.2010 09:26, Solidni CRUZE
No asi je Cruze opravdu SOLIDNI, kdyz to autor zminuje v clanku 6x
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.07.2010 10:15, RE: Solidni CRUZE
Vlastah napísal:
No asi je Cruze opravdu SOLIDNI, kdyz to autor zminuje v clanku 6x
A přesně takový je Cruze je - solidní. Nic víc, nic míň .-))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.07.2010 12:30, moje zkušenost s Cruzem
mam slabší motor 92kW verze LS PLUS. Mám s ním zatím najeto jenom 7 000km ale rozhodně si nestěžuju. Spotřeba 5,9 a super podvozek. Za celou dobu provozu jsem nezaznamenal problém se zmiňovaným ovladačem teploty a s bolestí zad na delších cestách. Naopak sedadla považuji za silnou stránku tohoto vozidla. Rozhodně můžu jenom doporučit! Za málo peněz opravdu hodně muziky!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 20.07.2010 20:58, RE: moje zkušenost s Cruzem
gustaf napísal:
mam slabší motor 92kW verze LS PLUS. Mám s ním zatím najeto jenom 7 000km ale rozhodně si nestěžuju. Spotřeba 5,9 a super podvozek. Za celou dobu provozu jsem nezaznamenal problém se zmiňovaným ovladačem teploty a s bolestí zad na delších cestách. Naopak sedadla považuji za silnou stránku tohoto vozidla. Rozhodně můžu jenom doporučit! Za málo peněz opravdu hodně muziky!
To ze nekoho boli zada v tomhle aute, to je proste subjektivni nazor, ktery do recenze nepatri. 99% lidi se v nem citi dobre. Plasty me prekvapuji, nic jako zapach sem nepozorval a vozidlo bylo vystavene na slunci cely den. Myslim ze ve verzi 1.8i je to hodne muziky za malo penez.
reagovať
Jefry75
počet príspevkov1
dátum registrácie27.01.2023
Piatok 27.01.2023 21:23, Dotaz
Zdravím,mám Chevrolet Cruze 2010 dvoulitr diesel.Dnes při rozjezdu mi začalo v motoru něco cvakat a je to slyšet v místech klínových řemenu.Dojel jsem 5 km a bylo to slyšet čím dál víc i při jízdě v záběru,tak na volnobeh.Nevite někdo co by to mohlo být.Mam ho dva roky a je starý 13 let a zatím jsem neměl žádný problém
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.