0
späť
 

diskuze k tématu: Benzin/ojetina do prace/do 180 tis. Kč

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
Zifi123
počet príspevkov2
dátum registrácie19.03.2020
Štvrtok 19.03.2020 18:57, Benzin/ojetina do prace/do 180 tis. Kč
Zdravim borci, chtěl bych si pořídit ojeté auto převážně na přepravu do práce a podle strašáků ohledně dieslu přemýšlím nad benzínem.

Auto staré do 10 let
Cena do 180 000 Kč
Roční nájezd kolem 25 000 km (převážně okrsky,kopce, vesnice...žádná dálnice)

1) Co si myslíte o Lanceru 1.6 MIVEC 86kw
2) Který spolehlivy benzin mi doporučíte vy
3) Dokážou benzinové motory najéct tolik tisic km jako naftove ( 300tkm+)??

Čím více témat sem pročetl tim více mi přijde, že nafta už se nevyplatí....co ušetříte na spotřebě to vrazíte za lepší naftu nebo aditiva, aby vám auto sloužilo...nehledě na drahý servis (filtr pevných částic, EGR, turbo, dvouhmota...)

Prosím o radu a berte na ohled, že jsem lajk
Děkuji
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Piatok 20.03.2020 12:27, RE: Benzin/ojetina do prace/do 180 tis. Kč
citácia:
reakce na: Zifi123, 19.03.2020 18:57 (Zdravim borci, chtěl bych si p ...)

Ahoj, za mě pro tebe jsou ideální japonci, protože chceš spolehlivost i při velkých nájezdech.
1. Honda Civic 1.4VTEC/1.8VTEC, i jako hatchback má přes 400l kufr, cekově vynikající držák a to už i včetně karosérie.

2. Toyota Auris 1.6 VVT, je v i kombíku. Opět jde i pána držáka, který jako celek je těžce překonatelný ve spolehlivosti.

Lancer s motorem 1.6 MIVEC není už tak oblíbený, protože u Mitsubishi velmi šetří na laku, zatímco motor je samá chvála, karosérie už ne. Tloušťka laku je prakticky poloviční oproti koncernovým autům a detektor kovů není schopen zaregistrovat Zinek vůbec jak je ta vrstva tenká. Ale poptal bych se ještě na foru Lanceru, možná stačí kvalitní nástři ze spodu a voskovat a voskovat

Držím palec!
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.