0
späť
 

diskuze k tématu: Bentley Arnage Final Series obrazem

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 08:17, Nechcu
Ten obšitý volant bych bral, ale za své Polo bych to nevyměnil - žere to 5x tolik a nemá to ani isofix.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 08:28, RE: Nechcu
Muroň napísal:
Ten obšitý volant bych bral, ale za své Polo bych to nevyměnil - žere to 5x tolik a nemá to ani isofix.
Jde o to,že ti asi takovou výměnu nikdy nikdo nenabídne... )
A nemyslím,že by to mělo brát 5x víc. Rozhodně,když s tím bude někdo jezdit takovým stylem jako ty jsi schopný jezdit s Polem mimo město, tak maximálně 3x víc...A to už se vyplatí...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 09:00, RE: Nechcu
TOM napísal:
Jde o to,že ti asi takovou výměnu nikdy nikdo nenabídne... )
A nemyslím,že by to mělo brát 5x víc. Rozhodně,když s tím bude někdo jezdit takovým stylem jako ty jsi schopný jezdit s Polem mimo město, tak maximálně 3x víc...A to už se vyplatí...
To asi ne. Kdyby náhodou jo, tak bych to vzal, Arnage prodal, Polo vykoupil zpět a zbylo by mi 6 mega. Ošem příliš pravděpodobný scénář to neni. Spotřebu 5x menší mám - to Arnage má kombinovanou 20 a ve městě 29, což po dělení 5ti odpovídá 4 l kombinované a skoro 6 l ve městě (což ani nemám).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 09:34, Obšitý volant
Měl jsem obšitý volant a další kožený pičičandy za příplatek u O2 a nebyl to dobrý nápad.Nějak mi to neuchvátilo a časem mě to i začalo vadit.To ovšem člověk zjistí až po čase.Jinak tohle auto nic moc,zlatý Vangiš.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 13:21, RE: Nechcu
Muroň napísal:
To asi ne. Kdyby náhodou jo, tak bych to vzal, Arnage prodal, Polo vykoupil zpět a zbylo by mi 6 mega. Ošem příliš pravděpodobný scénář to neni. Spotřebu 5x menší mám - to Arnage má kombinovanou 20 a ve městě 29, což po dělení 5ti odpovídá 4 l kombinované a skoro 6 l ve městě (což ani nemám).
Proto jsem schválně napsal mimo město. Tam má Arnage "jen" 14,1. Takže mimo město se na pětinovou spotřebu s Polem nedostaneš. Jsme plus mínus na tom trojnásobku.
A neříkej, že Polo má kombinovanou 4l - to je asi blbost ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 14:53, RE: Nechcu
TOM napísal:
Proto jsem schválně napsal mimo město. Tam má Arnage "jen" 14,1. Takže mimo město se na pětinovou spotřebu s Polem nedostaneš. Jsme plus mínus na tom trojnásobku.
A neříkej, že Polo má kombinovanou 4l - to je asi blbost ne?
Pod 3 se fakt nedostanu. Dlouhodobou mám 4,6 - ale tak 60 % z toho je město. Kdyby byl podíl město/mimo město a dálnice vyrovnaný, bude to tak 4,3, možná i míň.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 20:12, Není volant, jako volant
Kobyla napísal:
Měl jsem obšitý volant a další kožený pičičandy za příplatek u O2 a nebyl to dobrý nápad.Nějak mi to neuchvátilo a časem mě to i začalo vadit.To ovšem člověk zjistí až po čase.Jinak tohle auto nic moc,zlatý Vangiš.
Existuje určitá teoretická možnost, že slovní spojení "kůží obšitý volant", představuje ve "verzi Bentley" něco nepatrně jiného (snad až odlišného .-), než "stejný název" v Škoda Octavia II
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 20:18, Já tedy chcu..
Muroň napísal:
Pod 3 se fakt nedostanu. Dlouhodobou mám 4,6 - ale tak 60 % z toho je město. Kdyby byl podíl město/mimo město a dálnice vyrovnaný, bude to tak 4,3, možná i míň.
Mám takový "zvláštní" pocit .... jakoby se kamsi 0,07 litru paliva naftového vytratilo..
PS: Když jedu tak 80 km/h, na tempomat, po rovině co malinko z kopce je, tak mi počítač TAKY 4,6 (někdy) ukazuje!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.10.2008 22:46, RE: Není volant, jako volant
Kylie napísal:
Existuje určitá teoretická možnost, že slovní spojení "kůží obšitý volant", představuje ve "verzi Bentley" něco nepatrně jiného (snad až odlišného .-), než "stejný název" v Škoda Octavia II
Ano, ano, je potřeba si neplést kožotřísku z kůží. Bentley a třebas Aston Martin mají volant obšitý z kůže konkrétního zvířete, kdežto automobilová konfekce odnože "das auto" má na volantu kafilerii pojenou lepidlem.. A to jsme jen u volantu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.10.2008 11:52, "High End" kategorie
Bentley bude o něco lepší než Brumla, to asi ano, ale já bych mu až bramborovou medaili dala a raději si Aston Martin pořídila a ještě raděli "klasiku" Rolls Royce (Coupe - to se mi, až překvapivě, docela dost líbí) zkusila ale NAD všemi špetka Ferrari, kapka Rolls Royce, přísada Aston Martin ční! Tento koktejl promíchat protřepat do famózně aerodynamické karoserie vložit a "voilá", koktejl Bristol Fighter T pojmenovat! A po zbytek života jiné auto nekupovat, jednoduché ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.10.2008 13:39, RE: "High End" kategorie
Kylie napísal:
Bentley bude o něco lepší než Brumla, to asi ano, ale já bych mu až bramborovou medaili dala a raději si Aston Martin pořídila a ještě raděli "klasiku" Rolls Royce (Coupe - to se mi, až překvapivě, docela dost líbí) zkusila ale NAD všemi špetka Ferrari, kapka Rolls Royce, přísada Aston Martin ční! Tento koktejl promíchat protřepat do famózně aerodynamické karoserie vložit a "voilá", koktejl Bristol Fighter T pojmenovat! A po zbytek života jiné auto nekupovat, jednoduché ne?
Mám obavu, že to nelze spojit. V automobilech jsou Vámi jmenované auta na vrcholu a z vrcholu se dá rozhlížet vždy jen jedním směrem. Proto po snídani pro rozproudění krve dvě hodinky jízdy v RR coupé, k obědu se dostavit v limousině od Bentleyho a jako zákusek vykroužit pár kilometrů ve Vanquishi po skotské vysočině. No a na večerní procházku po Valencii se dostavit v dobře střižených šatech od Lamborghiniho nebo od Ferrarriho. Vše v jednom prostě v téhle kategorii tak nějak zavání konfekcí..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.10.2008 13:49, RE: "High End" kategorie
typek napísal:
Mám obavu, že to nelze spojit. V automobilech jsou Vámi jmenované auta na vrcholu a z vrcholu se dá rozhlížet vždy jen jedním směrem. Proto po snídani pro rozproudění krve dvě hodinky jízdy v RR coupé, k obědu se dostavit v limousině od Bentleyho a jako zákusek vykroužit pár kilometrů ve Vanquishi po skotské vysočině. No a na večerní procházku po Valencii se dostavit v dobře střižených šatech od Lamborghiniho nebo od Ferrarriho. Vše v jednom prostě v téhle kategorii tak nějak zavání konfekcí..
Mám "pochopení" pro vaše pojetí "problematiky", já jsem skromná, já si s Bristol Fighter T opravdu vystačím
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.10.2008 22:52, pěkný
No pěkný pěkný je ten Bertík, ... a kdy bute nějaký relevantní test? Nejlíp srovnávací nebo dlouhodobý
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.10.2008 00:06, RE: pěkný
Ráďa napísal:
No pěkný pěkný je ten Bertík, ... a kdy bute nějaký relevantní test? Nejlíp srovnávací nebo dlouhodobý
To není potřeba, jak v dlouhodobém testu spolehlivosti, tak v srovnávacím testu jízdních vlastností ho můj "milášek" Bristol (hravě) poráží .-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.10.2008 16:26, Hlásím se! Já se hlásím ...
Ráďa napísal:
No pěkný pěkný je ten Bertík, ... a kdy bute nějaký relevantní test? Nejlíp srovnávací nebo dlouhodobý
Až bude probíhat dlouhodobý srovnávací test s Bristol Fighter tak se "hlásím" na výpomoc! Ráda se přizpůsobím i dovolenou obětuji a redaktorům (zdarma!) ráda vypomohu.. (třeba test na 100.000 km - to bych se klidně i "obětovala" a vše sama zvládla)
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.