0
späť
 

diskuze k tématu: Automobilové novinky pro následující měsíce

kategórie zaradenia témy: zábava, ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.03.2009 12:29, Já bych prosila ...
.... jedno bmw Z4 35i (to bych z výše uvedených automobilů zvolila asi já)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.03.2009 15:18, Co je moc, to je moc
Že je na tipcárs zášť proti VW každý čtenář ví. Ale že ve výčtu novinek opomenou nový Golf a hlavně nové POLO, které je absolutní bombou a jasným premiantem třídy, je do nebe volající!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.03.2009 15:36, RE: Co je moc, to je moc
Muroň napísal:
Že je na tipcárs zášť proti VW každý čtenář ví. Ale že ve výčtu novinek opomenou nový Golf a hlavně nové POLO, které je absolutní bombou a jasným premiantem třídy, je do nebe volající!
V době, kdy byl tento článek připravován (konec ledna), již šestá generace VW Golf byla v prodeji, zatímco o VW Polo nebylo nijak anoncováno. Že se dnes představilo světu, je věc jiná, a určitě se mu budeme věnovat. Z fotografií a dosavadních informací bych zatím ovšem nedělal unahlené závěry, natož tuto novinku pasovat na premianta třídy. Na to je čas až po důkladném otestování, o kterém se v budoucnu na našich stránkách jistě dočtete.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.03.2009 18:43, RE: Co je moc, to je moc
Muroň napísal:
Že je na tipcárs zášť proti VW každý čtenář ví. Ale že ve výčtu novinek opomenou nový Golf a hlavně nové POLO, které je absolutní bombou a jasným premiantem třídy, je do nebe volající!
Rudlíku já se OMLOUVÁM (a "chápu" tvé NADŠENí pro "tvůj/svůj" budoucí nový vůz), ale tady se musím na stranu Jirky TipCars(e) postavit ...
PS: Opravdu myslíš, že od profíků/testérů je "zášť" vůči vw?!? Já bych řekla že (víceméně) TO SAMÉ se dočteš i v zahraničních materiálech (i "domácích" - tam narazíš na testy/články vůči vw častokrát MNOHEM "kritičtější"!)
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.