0
späť
 

diskuze k tématu: Auto netáhne a ztrácí výkon - VW Passat

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 20.11.2019 22:57, Auto netáhne a ztrácí výkon - VW Passat
Dobrý den, mam auto vw passat b6 2.0 tdi 103kw 16v bkp rok 2005. Auto je strasne line vubec netahne, neudela vice jak 180, turbo je nove delane, vaha vzduchu, katalyzator, všechny filtry vymenene, vstriky jsou na tom dobre, serizeni turba hotove, auto jsem nechal nachipovat, a dalsich milion veci vsechno prej slape jak ma motor ma nadherny zvuk spojka je nove delana auto huli normalne vsechno vypada naprosto v pohode na diagnostice ani jedna zavada do auta jsme dal uz okolo 80 tisic a stejne jsem tenhle problem nevyresil, pry uz to muze byt jedine v tlakach ve valci ale cetl jsem ze pokud by to byli tlaky ve valci byl by na tom spatne cely motor a nejlepsi by byla generalka ovsem muj motor po castecnem rozebrani je pry uplne krasny jak kdyby uz po generalce. Nejaka rada prosim jsem uz uplne ztraceny, v patek se bude menit palivove cerpadlo ale auto huli jak pica pry kdyby tam slo malo nafty tak ani tak nehuli, prosim o kazdou radu. a take je problem se spotrebou auto by melo zrat maximalne 7 litru na 100km podle vyrobce ale moje spotreba je okolo 14-15 litru na 100km. Uz jsem fakt zoufaly, prosim o kazdou radu, dekuji.
reagovať
KoobaS
počet príspevkov1016
dátum registrácie23.04.2014
Štvrtok 21.11.2019 10:35, RE: Tipcars
Milý servere Tipcars. Po změně webu vám z fóra odešla většina pravidelných a alespoň trochu fundovaných přispěvatelů. Pokud nechcete přijít o ten zbytek, doporčuji, aby nově založená vlákna procházela nějakou redakční kontrolou a schválením. Je to lepší, než když "danet" každému, kdo o svém autě umí napsat víc než 3 věty poradí, ať sepíše článek do Vaší rubriky...
Tenhle příspěvek nedává smysl, nemá hlavu a patu a protiřečí si.
Pokud to tazatel ale myslí vážně. Kontrola tlaků ve válcích se v těch 80 tisících ztratí, takže bych do toho šel. Záleží na tom, jak auto hulí. Pokud černě, tak bývá obvykle nějaká netěsnost v sání, rozpojená hadice, díra, váha vzduchu apod. Pokud modře, namodrale, tak to často značí odcházející turbo a hlídal bych hladinu oleje. Vůbec nerozumím tomu, proč někdo zkouší zachránit motor čipováním. Začal bych pořádnou diagnostikou a sledováním livedat někým, kdo jim rozumí a ví jak mají hodnoty vypadat...
reagovať
Citroenak
počet príspevkov719
dátum registrácie13.04.2012
Štvrtok 21.11.2019 10:51, RE: RE: Tipcars
Suhlasim s predchadzajucim prispevkom. Ten prispevok znie ako nieco vygenerovane umelou inteligenciou :) Ak to ale tak nie je, tak to bolo velmi zle minutych 80t eur u 'vybornych' servisakov. Zakladom je pri takychto problemoch diagnostika. Ale nie len sekcia citania chyb. Realtime data povedia viac, ale chipovat taketo auto... No neviem, to je na vas. Kazdopadne cloveka, co vie dobre robit s diagnostikou najdete vacsinou lahko. Pri jeho dielni totiz stoji tak 100 az 1000 aut a povie vam, ze mozte prist za mesiac.
reagovať
danet - redakce TipCars
počet príspevkov538
dátum registrácie16.11.2012
Piatok 22.11.2019 09:31, RE: RE: Tipcars
citácia:
reakce na: KoobaS, 21.11.2019 10:35 (Milý servere Tipcars. Po změně ...)


Dobrý den, příspěvky čtenářů procházejí kontrolou a je mazán spam, vulgární/urážlivé příspěvky, příspěvky nesouvisející s auto/moto tématikou, apod.
Zároveň se snažíme nechat diskuzi svobodně běžet v rámci nastavených pravidel https://www.tipcars.com/dokument/?Pravidla_pro_uzivatele_webu_TipCars_pdf&20190718 .
Pokud si uživatel protiřečí, můžete ho na to upozornit, anebo svou energii věnovat jinam
Co se týče recenzí, jsou čtenářsky oblíbené, proto čas od času apeluji na uživatele, kteří zdá se mají chuť se o svou zkušenost s vozem podělit.
Přeju hezký den a díky každému, kdo přispívá se záměrem pomoct/poradit.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.