0
späť
 

diskuze k tématu: Auto na cestování

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit
VanSpain
počet príspevkov1
dátum registrácie25.05.2020
Pondelok 25.05.2020 20:08, Auto na cestování
Zdravím, potřebuji poradit...protože už v tom mám fakt guláš Tak se chci zeptat lidí co tomu rozumí více než já. Rádi bychom auto na cestování po zahraničí - balkán a potom španělsko. Bylo nám doporučeno Wv caddy s automatem a dieslem, které bude mít do 150 t. km ...do ceny 220 tis. je to celkem nereálný

Byl nám doporučen protože mi ho všude opraví, nízké ceny náhradních dílů. Ale i tak nám cestování autem nedoporučuje. Že se spíše někdy vyplatí auto odtáhnout zpátky do ČR, než ho tam opravovat. Taky z důvodu toho, že si můžu ofiko auto prověřit přímo u wv a tak se nemusím bát stočení.

V inzercích jsou ale převážně samé dovozy z Německa. Jaká jsou tedy rizika z dovozu, když údajně lze prověřit auto u wv? Je ideální kupovat auto pod 150 tis. km nebo nad 200 tis.km ? Každý tak nějak říká něco jiného a já už tedy nevím.
Poradí mi tady někdo? Jak je to s těmi km, Německem, prověření přes wv a cestování ojetým autem po zahraničí? Znám dost lidí co cestují - mají i přes 300 tis. km a procestovali Evropu.

Jak to tedy vidíte vy? Mnohokrát děkuji
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Utorok 26.05.2020 11:54, RE: Auto na cestování
citácia:
reakce na: VanSpain, 25.05.2020 20:08 (Zdravím, potřebuji poradit...p ...)

Ahoj, VW Caddy poslední generace s motorem 2.0 TDI CR je vydařená kombinace, ale i tak počítej, že u špatně servisovaných kusů se vstřiky ozvat můžou
Navíc všechny díesly mají filtr pevných částic a ten také někdy se ozve.
Celkově jde o odolnou techniku, takže na cestování je to ideál, jen bych určitě oželel automatickou převodovku, DSG se prostě ozve dříve nebo později a repas je drahý.

Ohledně toho Německa, napiš do servisu dle razítka v servisní knížce, ať Ti potvrdí, že daný vůz je v pořádku a např. pošlou ofocenou serv. knížku atd. Mě vždy vyšli vstříc a když neuměli anglicky, použil jsem prostě google překladač a omluvil se za lámanou němčinu

Jinak kolegové si do Německa zajeli sami, na mobile.de si našli pěkný vůz(do filtru si zadej "dealer" a "plná servisní historie" atd.. ) a domluvili se..
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.