0
späť
 

diskuze k tématu: Audi A4 B9 android auto instalace

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy
ErikA4
počet príspevkov1
dátum registrácie01.01.2023
Nedela 01.01.2023 11:53, Audi A4 B9 android auto instalace
Dobrý den, vlastním A4 B9, rok výroby prosinec 2018. V mém modelu není hardware pro sdílení obrazovky jako je android auto či apple carplay. Měl bych zájem o jeho instalaci, nicméně nikde se mi nepodařilo nalézt firmu co by to dělala, a sám se do toho nechci pouštět. Zároveň s tím bych chtěl i vyměnit současnou obrazovku za nějakou větší. Aftermarket nabídka v zahraničí je v celku veliká, nicméně nechce se mi riskovat koupi výrobku který nemusí potom fungovat.

Nemáte někdo s danou věcí zkušenost? Byl bych vám velice zavázán za jakoukoliv radu, už se to snažím vyřešit cca. půl roku a zatím neúspěšně.

Děkuji
reagovať
Belous
počet príspevkov44
dátum registrácie23.01.2013
Utorok 03.01.2023 13:58, RE: Audi A4 B9 android auto instalace
citácia:
reakce na: ErikA4, 01.01.2023 11:53 (Dobrý den, vlastním A4 B9, rok ...)


Vlastní zkušenost nemám, ale podle toho, co se dá najít na internetu, to může být celkem oříšek.

Někdo zmiňuje možnost doprogramování (povolení funkce Car Play / AA) přímo v řídící jednotce auta. Takové auto by mělo mít 2 USB porty v područce. Pokud je tam pouze jeden USB port, tak asi zbývá jen výměna MIB jednotky na jinou, tzv. retro fit.

Našel jsem tento návod, včetně odkazu na výrobce retro fit jednotky, která po namontování místo původní MIB jednotky rozchodí CP / AA.
https://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/242278-diy-adding-apple-carplay-android-auto-my-audi-a4-b9.html
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.