0
späť
 

diskuze k tématu: Audi Q7: jaké je po faceliftu?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.06.2009 13:03, kdo to psal? :-D
"...hmotnost menšího ostrovního státu ....držet nenucené cestovní tempo 200+....čelní odpor jako Pražský hrad ...." = autor jedl nějakou vtipnou kaši
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.06.2009 13:25, RE: kdo to psal? :-D
Ráďa napísal:
"...hmotnost menšího ostrovního státu ....držet nenucené cestovní tempo 200+....čelní odpor jako Pražský hrad ...." = autor jedl nějakou vtipnou kaši
Někomu se líbí holky, jinému zase vdolky. Mě se takováto vtipná přirovnání líbí a oživuje to jinak strohé tiskové zprávy o faceliftech aut. To je pořád blinkr sem, diodky tam, větší průduch, menší spotřeba, ale číst se to nedá. Kdyby autor napsal, že audi Q7 je teď sice nové, ale kromě výroby elektřiny při brždění je to pořád stejné auto se stejnými koncernovými motory a jenom předělali plechy kolem, tak bych to ani nedočet do konce. Audi Q7 je pro mě zbytečný kus železa, který musím tahat s sebou při ježdění z bodu A do bodu B. Znám spoustu vhodnějších modelů Audi na příjemné svezení i v podobné cenové kategorii. Ale to už je zase jiná pohádka ....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.06.2009 14:56, RE: kdo to psal? :-D
carrera.rapida napísal:
Někomu se líbí holky, jinému zase vdolky. Mě se takováto vtipná přirovnání líbí a oživuje to jinak strohé tiskové zprávy o faceliftech aut. To je pořád blinkr sem, diodky tam, větší průduch, menší spotřeba, ale číst se to nedá. Kdyby autor napsal, že audi Q7 je teď sice nové, ale kromě výroby elektřiny při brždění je to pořád stejné auto se stejnými koncernovými motory a jenom předělali plechy kolem, tak bych to ani nedočet do konce. Audi Q7 je pro mě zbytečný kus železa, který musím tahat s seb...
Znát podobné modely audi je hezké, ale tahat se s Q7 nebudete......Mě se třeba Q7 líbí, vzal bych si ale spíše mercedes GL. Pravda nemám ani na jeden z těchto vozů, ale láká mě na nich skvělá míra bezpečnosti - proto se nedivím lidem kteří tyto vozy kupují.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.06.2009 17:10, Super!!!
Musím uznat, že některé přirovnání autora mě zarazily a jsem za to strašně rád!! čelní odpor jako pražsky hrad to jsem se musel opravdu smát!!! Když bude takových recenzí více budu jen a jen rád
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.06.2009 23:06, RE: kdo to psal? :-D
Pavlik napísal:
Znát podobné modely audi je hezké, ale tahat se s Q7 nebudete......Mě se třeba Q7 líbí, vzal bych si ale spíše mercedes GL. Pravda nemám ani na jeden z těchto vozů, ale láká mě na nich skvělá míra bezpečnosti - proto se nedivím lidem kteří tyto vozy kupují.
Kde jste vzal tu míru bezpečnosti,snad každý chápe,že většina evropských vozů je stavěna na míru Euro NCAP,získají plný počet hvězd a zase jdou,s reálnou bezpečností to má asi tolik společného jako srovnávat spolehlivost Škody 100 a Toyoty Corolly
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 19.06.2009 13:44, RE: kdo to psal? :-D
Rover623 napísal:
Kde jste vzal tu míru bezpečnosti,snad každý chápe,že většina evropských vozů je stavěna na míru Euro NCAP,získají plný počet hvězd a zase jdou,s reálnou bezpečností to má asi tolik společného jako srovnávat spolehlivost Škody 100 a Toyoty Corolly
Ta bezpečnost vycází z jednoduché matematiky. Kdo se rozpadne dříve: a) 2,5 tuny těžké obrovské audi b) nejběžnější auto v naší kotlině škoda fabia, případně octavia.
Výsledek si dosaďte sám...
PS: Vím, že v EURO NCAP má Q7 je 4 hvězdy, ale tam bojuje proti pevné překážce s deformační zónou a své vlastní váze. Pokud je překážka v dráze pohyblivá, má těžší předmět mnohem větší naději zůstat celý. Asi proto se kamion při srážce s osobákem moc nepomačká.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 04.09.2010 16:21, Rosta
dobry den,prosim Vas muže nekdo rici něco více o audi Q 7 šesti valci a ne jen o 3.o nebo 4.2. Moc dekuji.Planuji jeho koupi a proto bych rad vědel neco vic.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.