0
späť
 

diskuze k tématu: Audi Q5 - Doplněk vozového parku

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.11.2008 12:19, není špatné
To bylo v jedné vánoční reklamě. Tatí, já nemusím, já už nemusím, já už ho víídím Tak s Q5 to je u mě stejně. ...Náhodou to není špatné. Sice si člověk připadá trochu jak v pivním kryglu. Tzn malý půdorys a vysoké okraje, ale co už. Židličky trochu jak ve školce, tj malé a tvrdé. Přístrojovka pěkná a příjemná. Vzhledem k délce je to relativně širší. Vzhledově designérsky je to velice pěkné a vyvážené, výrazně hezčí než nosatý kobzoloid VW Tichuana. Kvalitní to sice moc nebude, kvalitní auta se dneska až na pár vyjímek už nedělají, ale myslím si, že komerčně úspěšné by to auto být mohlo !!! ... Mají to ale načasované hezky, velká sláva křáp Touareg, lidé vyhladovělí po něčem novém- koupili. Až na to přišli že paštika, tak se zjevilo (Au)dinosaurus Q7 které bylo velké a krásné, tedy konečně ideál - proto opět koupili. Až byla drahá ropa a dělali se vtíky na vyžranost Q7, přišla spása s ní malá Tichuana - opět koupili. Nyní se Tichuana zdá škaredá - přišlo hezké Q5 a lidé beztak koupí. Marketing je to skvělý všecka čest, ale během pár let prostřídat tolik aut. To se nabízí otázka jak dlouho se udrží Q5. Jenže my lidé jsme nepoučitelní a zas si budeme říkat, jo teď to vezmem to už bude ono. Bohužel vypalovačka co by nás tankovala 20 let nějak ne a ne přijít. Dneska totiž po A6 allroad quattro která udělala malou revoluci neštěkne ani pes
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.11.2008 17:36, RE: není špatné
Ráďa napísal:
To bylo v jedné vánoční reklamě. Tatí, já nemusím, já už nemusím, já už ho víídím Tak s Q5 to je u mě stejně. ...Náhodou to není špatné. Sice si člověk připadá trochu jak v pivním kryglu. Tzn malý půdorys a vysoké okraje, ale co už. Židličky trochu jak ve školce, tj malé a tvrdé. Přístrojovka pěkná a příjemná. Vzhledem k délce je to relativně širší. Vzhledově designérsky je to velice pěkné a vyvážené, výrazně hezčí než nosatý kobzoloid VW Tichuana. Kvalitní to sice moc nebude, kval...
Vypalovačka, která dost možná vydrží 20let (zatím to úspěšně dotáhla na 12let) tu přeci dávno je a to Octávia s tédeíčkem. Když je ešče stříbrná s křídlem a laufama většíma jak u Tatry tak to fakt nemá chybu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.11.2008 21:35, RE: není špatné
Kozař napísal:
Vypalovačka, která dost možná vydrží 20let (zatím to úspěšně dotáhla na 12let) tu přeci dávno je a to Octávia s tédeíčkem. Když je ešče stříbrná s křídlem a laufama většíma jak u Tatry tak to fakt nemá chybu.
Prošel jsem si všemi vývojovými stupni a musím říct jedno: není nad limuzínu. Sporťák vás vyklepe, z SUV dostanete mořskou nemoc, v malém autě se zabijete. Vyšší střední, s dobrým dieselovým motorem, to vás nesežere, pěkně, rychle a pohodlně se svezete. když jezdíte míň, kupte si benzín. Zapomeňte na ty křápy s pohonem 4x4, který je vám do města úplně k hovínku. Na nákup do lídlu se vyškrábete i se škodovkou...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.11.2008 15:19, RE: není špatné
Reno napísal:
Prošel jsem si všemi vývojovými stupni a musím říct jedno: není nad limuzínu. Sporťák vás vyklepe, z SUV dostanete mořskou nemoc, v malém autě se zabijete. Vyšší střední, s dobrým dieselovým motorem, to vás nesežere, pěkně, rychle a pohodlně se svezete. když jezdíte míň, kupte si benzín. Zapomeňte na ty křápy s pohonem 4x4, který je vám do města úplně k hovínku. Na nákup do lídlu se vyškrábete i se škodovkou...
Kozař: já myslel vypalovačku v pozitivním slova smyslu, ne negativním ...navíc ti chybí ve výčtu milotec mračítka + modré parkovačky

Reno: kdomě vyšší střední ve prospěch nejvyšší, jinak se vším 100% souhlas.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.