0
späť
 

diskuze k tématu: porovnání vozů mezi dvěma

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.07.2014 16:22, porovnání vozů mezi dvěma
Dobrý den,
měl bych dotaz týkající se porovnání dvou odlišných vozů. Jedná se o Audi A6 2,7 r.v. 2005 a Hondu CRV 2,2 r.v. 2007.
Je mi jasné že se jedná o dvě naprosto odlišná auta ale zajímalo by mne alespoň částečné porovnání cen servisů a všech dalších nákladů na údržbu těchto vozů.
Obě auta mohu mít za srovnatelnou cenu, tudíž v tomto ohledu není třeba co zvažovat. Přeci jen jsem vnitřně více nakloněn Audi, líbivější vzhled a především větší zavazadlový prostor. Auto by byl využíváno jako rodinný vůz (malé dítě, pes). Jízda převážně po městě do práce. Párkrát ročně kratší vzdálenost na dovolené.

Děkuji za radu a porovnání.
S pozdravem Baďouček
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Sobota 12.07.2014 15:42, RE: porovnání vozů mezi dvěma
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, měl bych dotaz týkající se porovnání dvou odlišných vozů. Jedná se o Audi A6 2,7 r.v. 2005 a Hondu CRV 2,2 r.v. 2007. Je mi jasné že se jedná o dvě naprosto odlišná auta ale zajímalo by mne alespoň částečné porovnání cen servisů a všech dalších nákladů na údržbu těchto vozů. Obě auta mohu mít za srovnatelnou cenu, tudíž v tomto ohledu není třeba co zvažovat. Přeci jen jsem vnitřně více nakloněn Audi, líbivější vzhled a především větší zavazadlový prostor. Auto by byl využíváno jako rodinný vůz (malé dítě, pes). Jízda převážně po městě do práce. Párkrát ročně kratší vzdálenost na dovolené. Děkuji za radu a porovnání. S pozdravem Baďouček


2,7 TDI je pro A6 asi nejlepší motorizace, jede skoro jako 3,0 TDI ale trpí na míň problémů a má menší spotřebu. Často je i zachovalejší. Ale i tak jde o skoro 10 let staré auto, které zvlášť při nejasné historii může přijít draho. Takže bych kupoval jen po důkladném prověření historie a stavu vozu. Dieselové CR-V ale taky může přijít draho, zvlášť jestli už má víc najeto. Těžko říct, srdce se přiklání k Audi, ale koupil bych to, co je v lepším stavu a hlavně má jasnou historii. Ovšem ani jedno není vhodné na poskakování po městě, na to jsou vhodnější. Zlatá střední cesta je CR-V v benzínu. Sice bude jezdit za 9 místo 7 litrů ale jestli jen naskáčete pár tisíc km ročně, je to irelevantní a spíš oceníte blbuvzdornost a jednoduchost benzínu od Hondy.
reagovať
xtrox
počet príspevkov233
dátum registrácie01.11.2012
Pondelok 14.07.2014 11:48, ...
na vámi deklarovaný provoz je diesel nevyhovující motorizace, jděte do benzínu
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 15.07.2014 20:59, RE:
Dobrý den. Z těchto dvou aut má Audi A6 lepší a spolehlivější motor. Diesel Hondy může vyžadovat vysoké investice, zejména pokud už má auto hodně najeto. Pokud s vozem hodláte jezdit spíše na kratší vzdálenosti, doporučuji zvážit volbu benzínového motoru. U audi také počítejte s vyšší cenou náhradních dílů a servisních prací.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.