0
späť
 

diskuze k tématu: Audi A6 3.0 TDI 170 kW typ DDV - zvuk motoru

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy
Electrode
počet príspevkov1
dátum registrácie13.05.2021
Štvrtok 13.05.2021 08:20, Audi A6 3.0 TDI 170 kW typ DDV - zvuk motoru
Přeji pohodové odpoledne,

zakoupil jsem rok 2019, tedy poměrně nové auto, od autorizovaného zástupce, najeto 13 tkm a rád bych se zeptal na projev motoru. Tento motor mám prvně a vlastně jsem se o ně předtím nezajímal.

Mohl by mě někdo ujistit, nebo mě vyvést z omylu, že projev motoru na odkazu je normální? Já tam slyším klasický zvuk motoru, jak si přede, ale vlevo i vpravo je slyšet znatelné "cvakání" nebo "cvrkání", zní mi to jako řehtačka Co to, prosím pěkně, je za zvuky?

Dál, kdyby tu byl nějaký jó znalec měl bych dodatečný, nevděčný dotaz. Když jsem seděl v interieru Superba II 2.0 TDI* typ BMP (PD) a běžel motor, nic jiného jsem v jinak tichém prostředí neslyšel. U této audi, když večer sedím v autě, slyším cyklické ševelení, jemné tření nebo smýkání čehosi - z přední části auta, jakoby z ventilátorů, i přes zavřené. Je to tak jemné, že to mikrofon v mobilu nepojme. Může být u takto starého auta nějaký zádrhel v nějakém řemenu, kladce, rozvodu Klimatizace* ... nebo jsem jenom byl zvyklý, že interier nebyl u Superba tak dobře odhlučněný a podobné běžné "zvuky" předtím přehlušil motor?

Odkaz zde: https://youtu.be/l0mlZ8HKb7s

Moc díky za reakce a zdravím.

Milan
reagovať
MAXAO
počet príspevkov1
dátum registrácie30.10.2021
Sobota 30.10.2021 22:48, RE: Audi A6 3.0 TDI 170 kW typ DDV - zvuk motoru
citácia:
reakcia na: Electrode, 13.05.2021 08:20 (Přeji pohodové odpoledne,zakou ...)
Už si zistil čo to bolo
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.