0
späť
 

diskuze k tématu: Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7

kategórie zaradenia témy: automobilky, německá vozidla
Kokín
počet príspevkov1
dátum registrácie23.01.2018
Utorok 23.01.2018 22:20, Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7
Zdravím, koupil jsem si audi a4 b7 označení motoru BPW. Auto je super ale ztráci se mi olej, když vyjedu s autem je pod autem na přední pravé straně skvrna oleje. Olej musím dolévat i když jedu a ve městě zastavím třeba na semaforu tak se z výfuku valý hustý bílomodrý dým. Neví někdo co by to mohlo být? díky za odpovědi.
reagovať
Bronn
počet príspevkov128
dátum registrácie23.11.2014
Streda 24.01.2018 18:10, hmm
No nechci tvrdit co s tim autem je, protoze jsem ho nevidel a ani nejsem odbornik. Ale tak selsky rozum musi prece kazdemu napovedet, ze kdyz se z vyfuku vali dym, tak se ten olej asi spaluje. Kazdopadne kazdemu musi dojit ze kdyz se vali z vyfuku dym, tak to neni normalni. Co takhle zajet do servisu pokud se v autech nevyznam?
No a ze se pod autem tvori olejove skvrny? Asi to odknekud tece... Co takhle lehnout pod auto podivat se odkud? A pokud se nechci zamazat, tak co takhle zajet do servisu?
reagovať
PatM
počet príspevkov199
dátum registrácie07.08.2016
Streda 24.01.2018 18:23, RE: Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7
V první řadě chci pogratulovat k výborné koupi

Ted co to může být, no na zem to teče asi kolem těsnění nebo dírou v trubce. Kouř způsobuje olej ve válcích kam se dostává bud z dosluhujícího turba, špatným těsněním pod hlavou nebo třeba prdlým blokem Odhadoval bych to tedy na minimálně 2 závady současně odhady opravy minimálně 15tisíc maximální částku nevím, protože netuším kolik stojí nový motor, ale aspon už víte proč se toho dotyčný zbavil.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.