0
späť
 

diskuze k tématu: Audi A4 B8 2.0 TDi - výkon motoru, software navigace

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, ostatní, automobilky, německá vozidla
LUKE
počet príspevkov1
dátum registrácie12.02.2019
Utorok 12.02.2019 09:21, Audi A4 B8 2.0 TDi - výkon motoru, software navigace
Zdravím, nenašel jsem zde tohle téma, tak zakládám. Snad bude užitečné i pro ostatní. Vybírám A4 s 2.0 TDi a zvažuju zda 105 nebo 125 kW. Máte nějaké tipy, který motor je spolehlivější? Druhý dotaz - lze zpětně nějak nahrat software pro navigaci do aut, které tím nejsou vybaveny? Navigaci potřebuji, a hodně nabízených B8 ji nemá. Díky za případné tipy.
reagovať
Jerry1122
počet príspevkov123
dátum registrácie16.02.2018
Utorok 12.02.2019 13:56, RE: Audi A4 B8 2.0 TDi - výkon motoru, software navigace
citácia:
reakce na: LUKE, 12.02.2019 09:21 (Zdravím, nenašel jsem zde tohl ...)


U audi a4 nevím o tom, že by byl nějaký vyloženě poruchový motor. Při správném servisování by to měly být vcelku držáky. Vzhledem k velikosti auta bych spíš šel asi do 125kw, měl jsem dřív 110kw 2.0tdi a sice jezdila super, ale s plně naloženým autem už to chtělo trochu větší výkon. Jediné na co bych si dal pozor je převodovka multitronic. Je sice pohodlná ale spolehlivost nic moc a případná oprava velmi nákladná. Když už automat tak tiptronic nebo stronic a tam taky pozor zda byl měněn pravidelně olej.
Co se navigace týká tak pokud je to navigation ready, tedy už tam jednotka je zabudovaná, ale bez softwaru, tak není problém tam software nahrát (u audi cca 15-20 tisíc) přesně už nevím. Pokud tam ale není vůbec, tak domontovat tam jde, ale cena už je cca 70tisíc u audi, u neoriginalních navigací cca 50tisíc.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.