0
späť
 

diskuze k tématu: Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw B7 avant - spolehlivost motoru/podvozku, spotřeba?

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, oleje, aditiva, pneu a disky, ostatní, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, pojištění
shadyxv
počet príspevkov1
dátum registrácie31.05.2018
Štvrtok 31.05.2018 02:04, Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw B7 avant - spolehlivost motoru/podvozku, spotřeba?
Zdravím, uvažují nad koupi Audi A4 3.0 tdi 4x4 150kw, B7 Avant, manuální převodovka, nájezd kolem 200-250 tisíc, zajímá mě především spolehlivost jak motoru tak podvozku a hlavně systému quatro, a mimo jiné také spotřeba převážně město a okresky, a ceny oprav s kterými počítat do budoucna. Jsem odpůrce dieselu a jezdím cely život s benzinovými jednotkami, avšak mám nyní možnost mít krásné Audi A4 s touto specifikaci v dobré výbavě. Pro některé nepochopitelné, že chci auto tak silné a specifické jen pro městské ježdění, ale jak říkám auto se mi líbí a mám super nabídku. Sny se musí plnit, aby člověk měl co si vzít do hrobu. Děkuji za jakýkoliv příspěvek, reakci, avšak retardy budu ignorovat.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.