0
späť
 

diskuze k tématu: Audi A4 1.8T quatrro

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 09:32, Výměna motoru ?
Nějak jsem nepochopil jak to autor myslel s výměnou motoru. To už předcházel jiný článek ? Pokud ano bohužel jsem jej nečetl a pokud ne bylo by dobré vysvětlit proč došlo k výměně motoru při zmiňovaných 170 000 km Jinak dobrá recenze jen tak dál !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 10:17,
No jo další auto,který se sere ale každej je z něj uvařenej.A takový keci at si sednu do feldy a že sem v ní nikdy nejel si nechte pro sebe.ZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 10:51, RE: bez předmětu
Dektr1 napísal:
No jo další auto,který se sere ale každej je z něj uvařenej.A takový keci at si sednu do feldy a že sem v ní nikdy nejel si nechte pro sebe.ZDAR
Je to starší auto s hodně kilometry, logiky musí mít nějaké závady.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 13:21, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Je to starší auto s hodně kilometry, logiky musí mít nějaké závady.
problém bude jinde.... auta u nás mají tachometrově najeto max 200 000km protože češi si myslí že víc je moc....neříkám že 190-200 000km nájezd je málo to ne a ani nechci tvrdit že 1,8T je kdovíjaký držák, jen si myslím že pokud bylo potřeba měnit motor mělo tohle audi najeto 300 a víc tisíc km, mám s audi A4 zkušenost s 96 a 98 přičemž s nepříliš povedeným motorem 2,6 V6 (děsná spotřeba, výkon nic) a 2,8 V6....najel jsem s každou z nich 40-50 000km a větší problém nebyl, ted mám bmw 528i a to má najeto 270 000km a problém není, myslím že tyto vozy najedou běžně 500 000km a víc bez větších problémů,jen ty kilometry se trochu stáčí aby blbý kupec koupil...., u těhlech aut proste platí kupovat dle stavu a nikolv dle km. samozřejmě každé auto chce své ale nájezd 300-400 tkm u dobrého auta s údržbou musí být v pohodě
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 13:39, RE: bez předmětu
Dektr1 napísal:
No jo další auto,který se sere ale každej je z něj uvařenej.A takový keci at si sednu do feldy a že sem v ní nikdy nejel si nechte pro sebe.ZDAR
A který auto se podle tebe nesere? Audi A4 je dobra volba, ale já osobne se rozhodl pro 1.9 TDi Avant quatro. Spotreba i vykon - velmi vyhodna, jen to pojisteni je trosku vyssi polozka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 16:01, Čeština ...
Ach ten češtin ... u některých příspěvků to dá skutečně práci rozluštit, co vlastně autor svými větami myslí a která na kterou navazuje. Ale v 21 letech by se s tím možná dalo ještě něco dělat!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 16:07, Bezmozek dektr
jarda napísal:
A který auto se podle tebe nesere? Audi A4 je dobra volba, ale já osobne se rozhodl pro 1.9 TDi Avant quatro. Spotreba i vykon - velmi vyhodna, jen to pojisteni je trosku vyssi polozka.
dektr je debil, bohužel lepší kometntář pro jeho plky mě fakt nenapdá
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 16:37, RE: Čeština ...
AnderN napísal:
Ach ten češtin ... u některých příspěvků to dá skutečně práci rozluštit, co vlastně autor svými větami myslí a která na kterou navazuje. Ale v 21 letech by se s tím možná dalo ještě něco dělat!
Řekl bych že tu neni kroužek ČJ, si trošku rejpal co? Autor neni novinář, ani češtinář, řekl bych, že tu jde o recenzi auta víc, než o to aby jsme tu hledali chyby. Jinak audi s 1.8T bych si taky pořídil, až na tu cenu, podle mě je trochu předražená i jako ojetina.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 17:48,
Když se něco podobného stane u auta jiné značky,např.FORD,tak se hned říká že je to šmejd a že nic nevydrží atd...Ale jak je vidět u AUDI to je norm.věc má víc najeto a tak se to dalo čekat.Zamyslete se nad sebou,ne všichni,ale znáte jiná auta než Německá.Předháníte se pouze jen kvůli tomu že soused jí má tak musím troufnout souseda.To je vše.ZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 22:30, RE: Čeština ...
AnderN napísal:
Ach ten češtin ... u některých příspěvků to dá skutečně práci rozluštit, co vlastně autor svými větami myslí a která na kterou navazuje. Ale v 21 letech by se s tím možná dalo ještě něco dělat!
Ty hnupe, běž si s tou tvou češtinou zahonit mezi tobě rovné chytré češtináře a neser se do aut, kterým nerozumíš. Sis asi spletl stránky vole jeden inteligentní. O ty tvoje nadřazené kecičky tady nikdo nestojí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 22:38, RE: Čeština ...
Nečeština napísal:
Ty hnupe, běž si s tou tvou češtinou zahonit mezi tobě rovné chytré češtináře a neser se do aut, kterým nerozumíš. Sis asi spletl stránky vole jeden inteligentní. O ty tvoje nadřazené kecičky tady nikdo nestojí.
tady nikdo netvrdi ze nemuze udelat chybu ale alespon si to autor mohl po sobe precist ty chybejici pismenka mluvi za vse a take nechapu necestinu to umis kazdeho jen urazet? nadavka do vola inteligentniho opravdu stoji za to- typicky zaostaly automechanik ktery si neosvojil ani zaklady chovani ve spolecnosti vid?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.02.2006 23:53, RE: bez předmětu
anonym napísal:
problém bude jinde.... auta u nás mají tachometrově najeto max 200 000km protože češi si myslí že víc je moc....neříkám že 190-200 000km nájezd je málo to ne a ani nechci tvrdit že 1,8T je kdovíjaký držák, jen si myslím že pokud bylo potřeba měnit motor mělo tohle audi najeto 300 a víc tisíc km, mám s audi A4 zkušenost s 96 a 98 přičemž s nepříliš povedeným motorem 2,6 V6 (děsná spotřeba, výkon nic) a 2,8 V6....najel jsem s každou z nich 40-50 000km a větší problém nebyl, ted mám bmw 528i a to m...
hlavne se mi zdá divné že autor recenze se diví že 4 kolce ustřeluje zadek....no to je snad dobře ne? krom toho nejen to je účelem 4 kolky,furt lepší než když ustřeluje jen předek....alespon je to ovladatelné
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.02.2006 21:07, RE: bedi
bedi napísal:
hlavne se mi zdá divné že autor recenze se diví že 4 kolce ustřeluje zadek....no to je snad dobře ne? krom toho nejen to je účelem 4 kolky,furt lepší než když ustřeluje jen předek....alespon je to ovladatelné
Až někdy pojedeš s 4X4 se stálým náhonem pochopíš
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.02.2006 20:15, A4 Quatro
Krásnýaudi A4 1,8 T Quatro na www.autobazarstop.cz je to druhej majitel koupeno v CZ nehavarovanéa opravdu TOP stav
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 18.02.2006 16:31, RE: bedi
anonym napísal:
Až někdy pojedeš s 4X4 se stálým náhonem pochopíš
jak to myslis? ja 4x4 jezdim, to je snad odbre za 4x4 ustreluje zadek na pozadani ne??? kdyby ne bylo by to blby predokolky nesnasim jezdej jen rovne
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 20.02.2006 15:54, recenze
Ta recenze je osekaná, takže proto to v některých místech nedává smysl. A čeština mě nikdy moc nebrala.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.02.2006 17:45, RE: Výměna motoru ?
David napísal:
Nějak jsem nepochopil jak to autor myslel s výměnou motoru. To už předcházel jiný článek ? Pokud ano bohužel jsem jej nečetl a pokud ne bylo by dobré vysvětlit proč došlo k výměně motoru při zmiňovaných 170 000 km Jinak dobrá recenze jen tak dál !
K výměně došlo, protože předcházející majitel zapoměl vyměnit rozvodový řemen a ten se přetrhl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.02.2006 17:52, RE: bez předmětu
bedi napísal:
hlavne se mi zdá divné že autor recenze se diví že 4 kolce ustřeluje zadek....no to je snad dobře ne? krom toho nejen to je účelem 4 kolky,furt lepší než když ustřeluje jen předek....alespon je to ovladatelné
Myslel jsem to v tom směru, že si člověk musí zvyknout na trochu jiné chování než u předokolky!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.