0
späť
 

diskuze k tématu: Audi 80 2.0 E

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 04:26, co to je???
recenze typu "to auto si kupte nebo tahnete do riti" nemam rad
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 06:58, wtf
anonym napísal:
recenze typu "to auto si kupte nebo tahnete do riti" nemam rad
Audi ..It'a a fucking miracle , a fucking miracle
:D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 09:53, RE: wtf
anonym napísal:
Audi ..It'a a fucking miracle , a fucking miracle
:D
Audi 80 je naprosto kvalitní a skvělé auto. Dnešní Audi jsou bohužel mnohem horší, holt všechno se to nějak kazí. (((
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 10:01, Recenze ?
Tak tohle sice recneze není, ale jinak má autor pravdu. Je to sice staré, ale docela kvalitní a spolehlivé auto. Nešetřit na oleji a o auto se starat ... no, ale to snad platí pro každé auto, takže informační hodnota veškerá žádná ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 12:10, RE: Recenze ?
Riccardo napísal:
Tak tohle sice recneze není, ale jinak má autor pravdu. Je to sice staré, ale docela kvalitní a spolehlivé auto. Nešetřit na oleji a o auto se starat ... no, ale to snad platí pro každé auto, takže informační hodnota veškerá žádná ...
Pochlubit se tím, co mám za auto, zvládnu ve dvou větách v příspěvku pod kterýmkoli článkem.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 12:24, RE: wtf
anonym napísal:
Audi ..It'a a fucking miracle , a fucking miracle
:D
fuckink miracle může napsat jen totální idiot ...ty smrade wtf
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 14:20, RE: Recenze ?
Riccardo napísal:
Tak tohle sice recneze není, ale jinak má autor pravdu. Je to sice staré, ale docela kvalitní a spolehlivé auto. Nešetřit na oleji a o auto se starat ... no, ale to snad platí pro každé auto, takže informační hodnota veškerá žádná ...
ach jo, tesil jsem se na recenzi o aute, ktere me zajima a najdu je pet vet, z toho ctyri naprosto mimo o oleji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 20:57,
jste asi nepochopili ,ze si delal prdel...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.08.2007 22:49,
recenze o ničem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 08:36, RE: bez předmětu
anonym napísal:
recenze o ničem
No jo, každej jsme nějakej, ale co to je za motor, že v osahu 2.0 netáhne??? Vím, že ty starší motory nebyly tak nadupaný, jak ty dnešní, ale napsat, že netáhne? Měl jsem Mitsubishi Galant z roku 1990 s motorem 2.0i 80kw a jelo to jak z praku. Jestli nemá panáček ten motor už po smrti a myslí si, že to teďka zachrání kvalitním olejem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 13:25,
kvalitni olej, no nevim na starou pastiku s 300 tkm? asi je tem motor fakt dobrej, kdyz sezere i uvolnenej karbon
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 16:56, RE: bez předmětu
anonym napísal:
recenze o ničem
Nojo, debílku, měl si 2.0 85 kw a jelo to jako z praku, asi nevíš jaký to je, když auto jede opravdu jako z praku, třbe s třílitrem, nebo s turbem, apod. Zdar trotlíkům ve dvoulitrech !!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 21:54, Pro debílka, třbe s třílitrem!!!!
anonym napísal:
Nojo, debílku, měl si 2.0 85 kw a jelo to jako z praku, asi nevíš jaký to je, když auto jede opravdu jako z praku, třbe s třílitrem, nebo s turbem, apod. Zdar trotlíkům ve dvoulitrech !!!
Tak hele klučíku myslím, že do očí bys mi nikdy neřekl debílku, ale to už je tady takovým zvykem, že troubové tvého tipu nadávají po netu jiným, protože ti na ně nedosáhnou a nejsi schopen diskutovat věcně. Psal jsem, že auto s motorem 2.0i 80KW jelo jak z praku a to v tý době taky byla pravda. Je to cca. 7 let a jedná se o auto z roku 1990 v tý době byly auta tak o 200kg lehčí, víš???? Jinak dneska mám dvoulita, co má 110KW a jede to samozřejmě líp, ale bavíme se tady o autech z 90tých let a motorech z té doby, pochopil jsi to??? Jinak mám firemního Saaba 2,3 turbo a myslím si, že kurva vím, co te, když auto jejde. Myslím, že kdo četl článek a tuto diskusi pochopí co tím chci říct, ale ty to neřeš, tvoje úpsychická úroveň se zastavila na teletubies. pa-pa

PS: Nauč se psát,ju.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 21:56, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Nojo, debílku, měl si 2.0 85 kw a jelo to jako z praku, asi nevíš jaký to je, když auto jede opravdu jako z praku, třbe s třílitrem, nebo s turbem, apod. Zdar trotlíkům ve dvoulitrech !!!
Hele, zopakuj si český jazyk- 6. třídu ZŠ. Pak když ti tatík něco poradí, napiš sem něco konstruktivního. Jinak si myslím, že i 1.6 může jet jako z praku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 22:00, RE: Pro debílka, třbe s třílitrem!!!!
anonym napísal:
Tak hele klučíku myslím, že do očí bys mi nikdy neřekl debílku, ale to už je tady takovým zvykem, že troubové tvého tipu nadávají po netu jiným, protože ti na ně nedosáhnou a nejsi schopen diskutovat věcně. Psal jsem, že auto s motorem 2.0i 80KW jelo jak z praku a to v tý době taky byla pravda. Je to cca. 7 let a jedná se o auto z roku 1990 v tý době byly auta tak o 200kg lehčí, víš???? Jinak dneska mám dvoulita, co má 110KW a jede to samozřejmě líp, ale bavíme se tady o autech z 90tých l...
Mhmm, taky jsem měl kdysi Galanta s tímto motorem a patřil k velice dynamickým v té době. Zajímalo by mě s čím jezdil ten ubohý človíček, který tady nadává lidem do debílků. S tříkolkou? Oni mají dnes v diagnosťáku už internet? Haaalóóóó, kluku jdi si zase hrát a nikomu nenadávej, nebi ti pán nabacá. Jo a s tím psaním je to pravda, když už někomu nadáváš, tak aspoň nedělej takové překlepy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2007 22:37, RE: Pro debílka, třbe s třílitrem!!!!
Šakal napísal:
Mhmm, taky jsem měl kdysi Galanta s tímto motorem a patřil k velice dynamickým v té době. Zajímalo by mě s čím jezdil ten ubohý človíček, který tady nadává lidem do debílků. S tříkolkou? Oni mají dnes v diagnosťáku už internet? Haaalóóóó, kluku jdi si zase hrát a nikomu nenadávej, nebi ti pán nabacá. Jo a s tím psaním je to pravda, když už někomu nadáváš, tak aspoň nedělej takové překlepy.
On ten jouda ani neumí číst! Já jsem psal motor 2.0 - 80kw a on mi ten magor píše 85kw, tak to je teda hotovo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 18.08.2007 16:53, RE: Pro debílka, třbe s třílitrem!!!!
anonym napísal:
On ten jouda ani neumí číst! Já jsem psal motor 2.0 - 80kw a on mi ten magor píše 85kw, tak to je teda hotovo.
Jouda s třílitrem si asi nevšimnul, že v automobilových soutěžích jsou katgorie podle objemu motoru, přelňování, úrovně úprav a musí se dodržovat jasná pravidla (hmotnost,....)........To kvůli tomu, aby se nemíchali hrušky s jablkama. Třeba aby se zakomplexovaný Jouda s přeplňovaným dvoulitrem a pohonem 4x4 nesrovnával s Frantou v předokolce o objemu do 1300ccm, ale se svými kolegy ze stejné kategorie. Občas se ale stává, že je třeba Franta může v celkovém pořadí pěkně prohnat. To je život.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 18.08.2007 16:55, RE: Pro debílka, třbe s třílitrem!!!!
anonym napísal:
Jouda s třílitrem si asi nevšimnul, že v automobilových soutěžích jsou katgorie podle objemu motoru, přelňování, úrovně úprav a musí se dodržovat jasná pravidla (hmotnost,....)........To kvůli tomu, aby se nemíchali hrušky s jablkama. Třeba aby se zakomplexovaný Jouda s přeplňovaným dvoulitrem a pohonem 4x4 nesrovnával s Frantou v předokolce o objemu do 1300ccm, ale se svými kolegy ze stejné kategorie. Občas se ale stává, že je třeba Franta může v celkovém pořadí pěkně prohnat. To je život.
Za tu hrubku si sypu popel na hlavu. Dík za pochopení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.09.2007 13:16, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Hele, zopakuj si český jazyk- 6. třídu ZŠ. Pak když ti tatík něco poradí, napiš sem něco konstruktivního. Jinak si myslím, že i 1.6 může jet jako z praku.
Na celé recenzi jsou nejzajimavější nadávky,kterými se snažíte jeden druhého překonat,s vámi musí být v životě povyražení
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.