0
späť
 

diskuze k tématu: Alpina stvořila nejzábavnější diesel všech dob

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 05:54, To asi nebude moc aktuální článek:-)
...teď když už tu máme M550d X-drive... btw. řídil jsem to a s klasickým benzínovým osmiválcem to prohrává na všech frontách. Je to nafouknutá bublina. Jedinou výhodu oproti BMW ale u Alpiny vidím v tom, že se dá pořídit jako RWD.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 11:09, Úspora?
Kdo u auta za cca 2 miliony řeší spotřebu, když propad hodnoty ji během prvních let několikanásobně převýší?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 11:40, hnusný kola
Alpinu cením za techniku a úpravu, ale vždycky na auta dávají ty paprskový kola. To je hnus. Pro mě degradace pěkného auta.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 14:03, detaily
Občas parkuje jedna Alpina tady kousek od nás a dlouho jsem přemýšlel, jestli ten nápis D5 biturbo vzadu je originál. Dělá na mě dojem jako by si ho tam majitel dolepil sám doma, nějak mi tam zkrátka nesedí. Jinak ostatní úpravy se mi líbí, vypadají precizně a elegantně, jenom ještě - jiný znak na kapotě a jiný na volantu mi přijde trochu schizofrenní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 19:51, RE: Úspora?
David V napísal:
Kdo u auta za cca 2 miliony řeší spotřebu, když propad hodnoty ji během prvních let několikanásobně převýší?
Kdyby chtěl a priori uspořit, koupí si 520d.Tohle je o tom, koupit si ultravýkonné auto s přiměřenou spotřebou. V tom, ve kterém jsem jel byla spotřeba cca 11,5 litru, což se mi zdá u tak výkonného auta uvěřitelné. 550i x-drive si bez problémů pápne 15 až 16 na sto. Pořizovací cena je víceméně stejná. Kdyby to bylo atmo benzín vs turbodiesel, tak bych to smetl ze stolu okamžitě, ale takhle je to turbo benzín vs turbodiesel... Fakt je ten, že bych to chtěl vidět proti sobě na dráze, podle mně je ten benzín rychlejší, i když papírové hodnoty vycházejí nastejno... Tohle je každopádně auto pro technokrata, ne pro milovníka aut, potažmo rychlých.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.06.2012 19:52, RE: hnusný kola
Tomi napísal:
Alpinu cením za techniku a úpravu, ale vždycky na auta dávají ty paprskový kola. To je hnus. Pro mě degradace pěkného auta.
Pro mně je to degradace pěkného auta /BMW/ když vidím ty jejich úchylné spojlery.... B5 (obdoba M5) měla přeplňování ještě když to nebylo nutné, no fuj
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.