0
späť
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark a zkušenosti majitele

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
0007
počet príspevkov29
dátum registrácie31.07.2012
Štvrtok 31.01.2013 07:41, dotaz
Mohla by me redakce vysvetlit co timto sleduje? Jakou informacni hodnotu ma tato "recenze"? To kdyz vam zasle pacient psychiatrickeho oddeleni nebo zak zvlastni skoly par radku sesmolenych na WC tak je taky zverenite
reagovať
Kirtap
počet príspevkov2
dátum registrácie24.01.2013
Štvrtok 31.01.2013 08:40, to 0007
Možná Vám recenze připadá jako vtip, ona to tak úplně recenze není, ale kdybyste někdy vlastnil, případně řídil vůz AR,tak by Vám to tak mimo nepřišlo. Lidi co tyhle auta vlastní jsou trošku masochysti a kromě toho, že vůz rádi řídí, do něj taky rádi sypou peníze a to dokonce s úsměvem, protože to auto si to přece zaslouží...Jinak sám jsem AR provozoval 4 roky, tak vím o čem mluvím. I když se z toho vyléčíte, tak se stejně se slzou v oku podíváte za projíždějící Alfou...
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 31.01.2013 10:56, RE: dotaz
0007 napísal:
Mohla by me redakce vysvetlit co timto sleduje? Jakou informacni hodnotu ma tato "recenze"? To kdyz vam zasle pacient psychiatrickeho oddeleni nebo zak zvlastni skoly par radku sesmolenych na WC tak je taky zverenite


Autor v této Zkušenosti uživatele popisuje subjektivní dojmy z modelu 155 (včetně srovnání se 156) + přidává poměrně podrobný výčet závad i následných oprav, které mohou pomoci potenciálním zájemcům o koupi tohoto modelu. Stejně tak v tomto případě nechybí autorovy originální fotografie zachycující aktuální stav popisovaného vozidla. Z těchto důvodů, i přes to, že je recenze psána poněkud netradiční formou, jsme se ji rozhodli dát prostor.
reagovať
0007
počet príspevkov29
dátum registrácie31.07.2012
Štvrtok 31.01.2013 14:23, RE: dotaz
Karel - TipCars.com napísal:
0007 napísal:
Mohla by me redakce vysvetlit co timto sleduje? Jakou informacni hodnotu ma tato "recenze"? To kdyz vam zasle pacient psychiatrickeho oddeleni nebo zak zvlastni skoly par radku sesmolenych na WC tak je taky zverenite
Autor v této Zkušenosti uživatele popisuje subjektivní dojmy z modelu 155 (včetně srovnání se 156) + přidává poměrně podrobný výčet závad i následných oprav, které mohou pomoci potenciálním zájemcům o koupi tohoto modelu. Stejně tak v tomto případě nechybí autorovy originální fotografie zachycující aktuální stav popisovaného vozidla. Z těchto důvodů, i přes to, že je recenze psána poněkud netradiční formou, jsme se ji rozhodli dát prostor.


Subjektivni dojmy typu: krasne kope, pak to s ni slo z kopce, v Cechach dostane na prdel vsechno, nejhorsi je elektrika - o tom se nebudu rozepisovat, mám z ní husí kuzi, to jsou opravdu velmi hodnotne informace.
Spis bych to videl jako velmi kvalitni studijni material pro psychologa. Jo nikdy jsem nechapal lidi, kteri svoji popelnice pojmenuji jmenem pripadne ji poradi sestricku aby te prvni nebylo smutno.
reagovať
nicco
počet príspevkov49
dátum registrácie15.12.2010
Štvrtok 31.01.2013 15:38, to 0007
my mame obavy o tve zdravi
reagovať
Pepe
počet príspevkov1133
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 31.01.2013 17:45, RE: dotaz
0007 napísal:
Karel - TipCars.com napísal:
0007 napísal:
Mohla by me redakce vysvetlit co timto sleduje? Jakou informacni hodnotu ma tato "recenze"? To kdyz vam zasle pacient psychiatrickeho oddeleni nebo zak zvlastni skoly par radku sesmolenych na WC tak je taky zverenite
Autor v této Zkušenosti uživatele popisuje subjektivní dojmy z modelu 155 (včetně srovnání se 156) + přidává poměrně podrobný výčet závad i následných oprav, které mohou pomoci potenciálním zájemcům o koupi tohoto modelu. Stejně tak v tomto případě nechybí autorovy originální fotografie zachycující aktuální stav popisovaného vozidla. Z těchto důvodů, i přes to, že je recenze psána poněkud netradiční formou, jsme se ji rozhodli dát prostor.
Subjektivni dojmy typu: krasne kope, pak to s ni slo z kopce, v Cechach dostane na prdel vsechno, nejhorsi je elektrika - o tom se nebudu rozepisovat, mám z ní husí kuzi, to jsou opravdu velmi hodnotne informace. Spis bych to videl jako velmi kvalitni studijni material pro psychologa. Jo nikdy jsem nechapal lidi, kteri svoji popelnice pojmenuji jmenem pripadne ji poradi sestricku aby te prvni nebylo smutno.


Nevím, zda je to tím, že jsem návštěvníkem tohoto serveru o nějakej pátek dýl (pamatuju ještě dobu před registrací, kdy si každej mohl "půjčit" jakýkoliv nick, to byla teprv pr.el ), ale takhle extremistickej bych nebyl. Asi jsem trošíčku otužilejší a shovívavější, nicméně bych rád znal tvojí kvalifikaci k tomu, abys kohokoliv posílal na psychiatrii. Jedině možná nějaká podoba s vlastním chováním a vyjadřováním? Tohle není zdaleka, zdaleka nejhorší, co se zde dá nalézt...

reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Sobota 02.02.2013 10:38, proč ne?
Mně se recenze líbila. Byla neotřele napsaná na neotřelé téma. Alfa sama o sobě není volbou rozumu, tak není důvod posílat majitele k Chocholouškovi. Naopak, je to fanda a zachránil auto s určitým historickým potenciálem. A pokud ji zachová v originálním a dobrém stavu, vždy se za takovým autem rád otočím. Já mu fandím!
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.