0
späť
 

diskuze k tématu: prodej vozu v dedictvi pozustalosti

kategórie zaradenia témy: volná diskuze
Randalek99
počet príspevkov1
dátum registrácie19.08.2018
Nedela 19.08.2018 17:37, prodej vozu v dedictvi pozustalosti
Zdravim
pokud se ma auto v pozustalosti prodat aby se uspokojily pozadavky vsech dedicu,ale dojde k tomu ze dedic ktery prodej organizuje se domluvi s kupujicim ze mu cenu podhodnoti za to ze dostane uplatek ,tim i dojde k osizeni ostatnich dedicu
lze tomu nejak zabranit ?
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Nedela 19.08.2018 18:36, RE: prodej vozu v dedictvi pozustalosti
citácia:
reakce na: Randalek99, 19.08.2018 17:37 (Zdravimpokud se ma auto v pozu ...)


buď udělat odhad, nebo se kouknout do inzerce za kolik se podobné vozy prodávají, případně se zeptat v bazaru kolik by vám dali ve výkupu
reagovať
mufik.martin
počet príspevkov248
dátum registrácie09.05.2007
Pondelok 20.08.2018 06:51, RE: RE: prodej vozu v dedictvi pozustalosti
citácia:
reakce na: Humusus, 19.08.2018 18:36 (buď udělat odhad, nebo se kouk ...)


Zrovna bazaru bych se na vykupni cenu neptal, protože si nechavaji hodne velky prostor pro pripadny pokles ceny a bez ohledani auta vam stejne cenu nereknou, protože aktualni stav auta rozhoduje hodně o ceně. Takže když přijde tazatel do bazaru s dotazem, za kolik vykoupi nějaké auto, tak vám taky klidně může říct že za 60-100 tis podle stavu.....Nehledě na to, že velké bazary jsou pěkný ku..y. Já když prodával Mondeo do AAA v dokonalém stavu, tak jsem měl jasnou představu, že chci 120 tis, to mi do telefonu (klasicky i slíbily, volali sami na inzerát na bazosi) samozrejmne po prijezdu resili veskere bezne opotrebeni a nabidli mi maxilmane 60 tis, ze vic za auto v tomto stavu dat nemůžou a co všechno je tam poskozene.....nasr..ny jsem odjel, a během cesty domu mi volali asi 5x, pokaze vedouci, a vyssi vedouci, a manager a manager managera atd a porad zvedali cenu az při posledním hovoru najednou nabidli pozadovanych 120 tis a ještě ten vecer jsem se vracel. Tot moje zkušenost s bazary a jejich vykupni cenou.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 20.08.2018 09:49, RE: RE: RE: prodej vozu v dedictvi pozustalosti
citácia:
reakce na: mufik.martin, 20.08.2018 06:51 (Zrovna bazaru bych se na vykup ...)


Jenom jsem nastínil všechny možnosti, není nutno to hned kritizovat. To je snad jasné i neznalci, že ve výkupu nabídnou níž než je skutecna hodnota. Pro vlastní odhad stačí nahlédnout do inzerce
reagovať
mufik.martin
počet príspevkov248
dátum registrácie09.05.2007
Utorok 21.08.2018 06:22, RE: RE: RE: RE: prodej vozu v dedictvi pozustalosti
citácia:
reakce na: Humusus, 20.08.2018 09:49 (Jenom jsem nastínil všechny mo ...)


Nechtěl jsem aby to vyznělo špatně, nebylo to nic proti tobě. Podle mě, právě hodně lidí netuší, že dostanou v bazaru méně. Jsou i lidé, co si myslí, že dostanu buď jen o trošku méně, nebo dokonce to samé co přes soukromou inzerci, a že pak kupující připlácí, nebo spíše akceptuje vyšší cenu o provizi bazaru. Já bych se poohlédl ne po výkupu v bazaru, ale v nabídkách bazaru. Klidně zde na TIPCARS, zadat stejný motor a pak projít několik inzerátů, kde bude + - podobný stav.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.