0
späť
 

diskuze k tématu: Problém při zpátečce

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, pneu a disky, ostatní, automobilky, německá vozidla, volná diskuze
Bewas
počet príspevkov3
dátum registrácie08.03.2017
Štvrtok 21.09.2017 22:43, Problém při zpátečce
Zdravím, už nějakej ten pátek mě trápí zpátečka. Když couvu tak to divně u zadních kol vrže, jako by to byl plech na plech. Problém je ten, že jen někdy. Zkoušel jsem se optat v nějakém servise, ale byl to mladší chlápek a moc s tím asi neměl zkušenosti a nevěděl co to je. Prý že by to mohl být bordel na destičkách, nebo údajně něco spáleného a že se to projevuje při vyšších teplotách. Říkal, ať to měsíc sleduji, kdy to dělá. A najednou jsem zjistil, že když přišla zima, tak po zvuku ani stopa. Už předtím jsem si všímal, že ráno to nedělá a odpoledne při vys. teplotách to prostě byl extrém, že jsem se bál už s tím jezdit. Ptám se vás tedy, zda s tím někdo nemá aspoň nějakou malou zkušenost. Děkuji, Beránek.
reagovať
Martin72
počet príspevkov82
dátum registrácie30.09.2016
Piatok 22.09.2017 12:28, problém při zpátečce
Většinou to dělají zadní destičky, když se špatně pohybují v loži. A příště napiš aspoň co je to za auto, takhle tady jenom budeme věštit s kávové sedliny.
reagovať
HoNZA
počet príspevkov248
dátum registrácie28.04.2008
Nedela 24.09.2017 15:58, couvání
nevím co je to za auto, ale mohly by to dělat sjeté a nepohyblivé brzdové destičky. vyčistil a namazal bych zadní brzdové třmeny a dal nové destičky a pak by to mělo přestat.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.