0
späť
 

diskuze k tématu: auto na lpg-automatické přepínání

kategórie zaradenia témy: poradna, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.09.2014 06:44, auto na lpg-automatické přepínání
Dobrý den,
mám koupené ojeté auto na LPG kde je automatické přepínání po zahřátí motoru cca na 35°C. Předtím jsem měl auto kde se to přepínalo ručně. Tady když je motor už zahřátý pořád svítí červená kontrolka(předpokládám že signalizuje že jedu na benzin). Jak zjistit že jedu na LPG.

Děkuji
reagovať
primera
počet príspevkov4
dátum registrácie11.02.2014
Streda 24.09.2014 10:06, lpg
Tak asi poznám jestli a jak hodně mi ubývá benzín . Většinou jsou po přepnutí na LPG slyšet vstřikovače a nebo bych zajel někde do LPG servisu a napojit to na diagnostiku.
reagovať
fantomassk
počet príspevkov3
dátum registrácie22.07.2013
Streda 24.09.2014 15:46, LPG
co tak precitat si navod? ja som mal 2 auta s LPG cervena bola neni plyn zelene blikajuca rezerva zelena je a ide na plyn nesvieti ide na benzin
reagovať
Fanda
počet príspevkov551
dátum registrácie28.09.2008
Streda 24.09.2014 19:14, LPG
POKUD SVÍTÍ ČERVENÁ KONTROLKA A ZELENÁ BLIKÁ JEDETE NA BENZÍN.JAKMILE ČERVENÁ ZHASNE A ZELENÁ SVÍTÍ TRVALE BEZ BLIKÁNÍ JEDETE NA LPG.NÁM OSOBNĚ FABIE PŘEPÍNÁ ZHRUBA TAK PO 1-2 KM,ZÁLEŽÍ NA POČASÍ.K AUTU MUSÍTE MÍT KARTIČKU DO KDY MUSÍTE ZAJET NA REVIZI,DOPORUČUJI TAM ZAJET IHNED.
reagovať
eTeflon
počet príspevkov173
dátum registrácie04.11.2008
Streda 24.09.2014 23:03, Servis
Doporučuji hned zajet do servisu a nechat LPG zkontrolovat a udělat filtry. Stojí to pár stokorun a budete mít klid (hlavně v zimě)
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 29.09.2014 21:55, RE:
Dobrý den. Sekvenční LPG systémy potřebují benzín pouze krátkou chvíli po studeném startu a následně už jízda probíhá pouze na plyn (ve vysokých otáčkách při maximálním výkonu ale řada systémů ale opět přepíná na benzín). V případě přestavby se na palubní desku umístí přepínač s kontrolkami, jež zobrazují, které palivo motor aktuálně používá. Je možné také přepnout manuálně na benzín.
reagovať
Kjobasek
počet príspevkov1
dátum registrácie15.02.2017
Streda 15.02.2017 21:23, LPG přestalo fungovat
Dobrý den, mám VW golf 1.6 s LPG. Včera když jsem přišel do auta zjistil jsem, že kontrolka nádrže LPG u řadící páky přestala úplně svítit. Zkoušel jsem zmáčknout tlačítko uprostřed ale nic se neděje. Prosím o radu, díky
reagovať
laves66
počet príspevkov1
dátum registrácie08.12.2018
Sobota 08.12.2018 20:48, jízda na lpg
Dobrý den jak poznám ze se me přepne vstřikováním z benzínu na plyn.Mám kontrolou ZELENOU kde se me i ukáže stav plynu.Svítí zelené i při studeném startu .Když ju zmacknu tak nesvítí co to znamená ,ze pojedu na benzín dekuji
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.