0
späť
 

diskuze k tématu: Mahulena Bočanová - Za volantem jsem těžký cholerik

kategórie zaradenia témy:
A4
počet príspevkov134
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 27.10.2016 08:29, Mahuleno Mahuleno
Mikrospánek v nákupním centru?
... aby se její čtrnáctiletá dcera od ní nenaučila sprostý slova???, v tomhle věku jich zná možná víc než maminka
reagovať
mykovec
počet príspevkov33
dátum registrácie13.12.2008
Štvrtok 27.10.2016 11:03, Jak praví klasik:
Mahuleno, Mahuleno,
Ty máš doma nahuleno,
dokonce i na dvorku
cítím páchnout machorku.
Ale teď vážněji: cholerický, spěchající, rozespalý, unavený řidič, kterého svojí přítomností obtěžují jiní, navíc podstatně slabší účastnící provozu, je pozvánka do průseru. Navíc jezdí v cizím, předpokládám, že pojištěném autě, takže je mu všechno šumák. Ještě že bydlím v Asii (čti Morava), takže se s Madame na silnici naštěstí nepotkám.
reagovať
Petr79
počet príspevkov15
dátum registrácie13.04.2016
Štvrtok 27.10.2016 12:22, RE: Jak praví klasik:
Milý hajný Mykovče

uznávám, že mikrospánek v obchoďáku zní divně, ale ona nepíše, že jí vadí všichni řidiči, ale jen pitomci, co na sedmdesátce jedou míň než padesát, nejlépe v levém pruhu magistrály, s čímž se bohužel setkávám denně) a ještě rozhazují rukama, když se jim naznačí, že pro ně je spíš pruh pravý (i když spíše parkoviště). Chápu (a tím se nechci dotknout moraváků, mám je rád), že prostě u vás takový provoz není. Taky je to vidět, když přijedete do Prahy, kde vás intenzita a rychlost provozu většinou zcela zdrtí...já paní Bočanové naprosto rozumím a doufám, že si jednou někdo konečně uvědomí, že za nehody nemůže ani tak rychlost, jako spíš pitomci, co prošli ultralehkými testy a sami sotva udrží auto na silnici...

reagovať
Sámo
počet príspevkov13
dátum registrácie09.12.2011
Štvrtok 27.10.2016 14:10, Achjo
Dočetl jsem po tuto větu:
Taky mě ukrutně prudí motorkáři a messengeři, kteří jezdí zleva, zprava, hlava, nehlava a já nikdy nevím, kdy třeba malou napadne otevřít dveře a motorka mi urazí dveře.

reagovať
ivan2
počet príspevkov118
dátum registrácie11.11.2010
Štvrtok 27.10.2016 20:04, 123
Možná když by si p. Bočanová projela trochu itálie, že by jí provoz u nás připadal jako docela pohodička. ..A nebo jen nastavit správně zrcátka?
reagovať
Schumi/nick
počet príspevkov50
dátum registrácie08.08.2014
Sobota 29.10.2016 21:44, Mahulena Bocanova ridicka
Nemůžu si pomoci,zas jedna nej.........Ja xlet jezdím pracovně do Mnichova,po Mnichove a jsem motorkar a jsem v pohodě,ta by se tam z toho provozu po....../smazáno admin/ příspěvek o ničem!
reagovať
Abík
počet príspevkov93
dátum registrácie20.01.2009
Piatok 04.11.2016 05:44, Nevím, čím to je!
Mě na silnici neprudí nic. Prostě to beru tak jak to je. Jezdím si tak, jak mi to stav provozu a silnice dovoluje. To, že jedu na volné silnici rychle, za agresivitu nepovažuji. K ostatním, to je i k těm hovádkům jsem tolerantní. I když se to s odezvou druhé strany mnohdy nesetkává. Oni asi vždy očekávají něco jiného, než je tolerance, takže je to překvapuje. Podle mého soudu, řidič kterého na silnici vytáčí druzí by za volant neměl sedat, protože se tím stává podstatně nebezpečnější, než ti co jemu vadí.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.